Reklama

reklamní banner

Dnes je čtvrtek 25.05.2017     svátek má Viola
Přidat do oblíbených domů

HOROSKOP NA KVĚTEN

Od 19. do 25. 5. 2017
Beran (od 21.3. do 20.4.)

Pracujete opravdu pilně. Vytváříte si skvělé podmínky k úspěchu, který pak bude dlouhodobý. Nebojte se využívat kontakty, které si průběžně vytváříte. Právě spolupráce s novými lidmi posílí vaši profesi a pozitivně ovlivní i osobní život. Budete lepšími přáteli.

Býk (od 21.4. do 21.5.)

Čeká vás jeden z velmi příjemných a skvělých týdnů. Nečekají vás žádné náročné výzvy, všechno poběží, jak má. Budete plni smyslnosti, a vaše romantické touhy se mohou změnit ve skutečnost. Ani v profesní oblasti se vám štěstí nebude nevyhýbat, hlavně výmluvnost vám přinese úspěch.

Blíženci (od 22.5. do 21.6.)

Pokud jste se cítili nespokojení a nervózní, tyhle stavy brzy pominou a vystřídá je radost a uvolnění. Budete to opět vy, kteří umíte být mílí, chápaví a společenští. Všechny oslníte svým šarmem, a ještě navážete nové vztahy. Ty pak využijete v dalším životě.

Rak (od 22.6. do 22.7.)

Najdete způsob, jak se uvolnit, nabít se energií, a tu pak správně zaměřit na své cíle. I vaše mentální schopnosti budou na výši. Zvládnete i ten nejsložitější úkol, do kterého se vám nebude chtít. Budete rozvážní, přesvědčiví, a dokážete rozvíjet dlouhodobé plány.

Lev (od 23.7. do 22.8.)

Vaše sebevědomí utrpí ránu, a ztratíte chuť do jakékoliv práce i společenských akcí. Zkuste přijmout to, že nic není tak zlé, jak to na první pohled vypadá, a že ne vše se musí točit jen kolem vás. Nechte svět světem, a změřte se jen na relaxaci, a najdete zpátky svou sílu.

Panna (od 23.8. do 22.9.)

Budete mít pocit, že se vznášíte a všechno je snadné, a vy můžete dosáhnout čehokoliv, co si zamanete. Ať už si budete chtít jen rozšiřovat obzory, pustit se do studia, nebo si zvýšit kvalifikaci, nic vám nestojí v cestě. Váš intelekt pomůže vyřešit i složitou situaci v rodině.

Váhy (od 23.9. do 23.10.)

Nastává týden jako stvořený pro služební cesty, nebo k delšímu pobytu v zahraničí. Nechystáte-li se na cesty, rozhodně se nevyhýbejte rozšíření vzdělání, a to hlavně v jazycích, ekonomice a obchodu. Můžete díky tomu získat lepší postavení v práci, nebo najít nový směr.

Štír (od 24.10. do 22.11.)

Přichází týden, kdy se nebudete trápit financemi, ani budoucností. Navíc si dovolíte užívat si a vychutnávat různé požitky, po kterých toužíte, ale většinou si je zakazujete. Nastává příznivý čas pro umělecké zážitky, dárečky, ale i pro tvoření, pokud k tomu máte vlohy.

Střelec (od 23.11. do 21.12.)

Budete tak rozjetí, že vás nikdo nezastaví. Jako byste v sobě měli nevyčerpatelný zdroj energie. To může ale znamenat i problém, protože zapomenete odpočívat a naplánujete si tolik úkolů, že je jen stěží zvládnete. Nemůžete být na deseti místech najednou!

Kozoroh (od 22.12. do 20.1.)

Začne se vám dařit, hlavně po materiální stránce. Věnujte se hlavně jednáním, řešení problémů, a zvláště obtížným úkolům nebo prezentacím. Hvězdy vám opravdu přejí, a vše půjde jako po másle. Nebojte se přijmout výzvy, které mohou vypadat náročně. Máte na to.

Vodnář (od 21.1. do 20.2.)

Každý slunečný den budete cítit, jak se vám vlévá energie do žil, a díky tomu se cítíte skvěle a spokojeně. Nadšeně se vrhnete hlavně do svých koníčků a zálib. Otevře vám to cestu k novým zážitkům. Věnujte pozornost i svému tělu a dovolte si trochu hýčkání.

Ryby (od 21.2. do 20.3.)

Tento týden vám přinese více pracovních příležitostí a možnosti rozvoje. Bude jich možná až příliš, takže věnujte dostatek času na vybírání těch nejlepších, ať nepřeberete. Soustřeďte se více na získávání informací, papírování a rozvažování dalších postupů.

Nejčtenější články

Nejnovější články

Chcete znát předpověď?

© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I

S-Rank (www.seznam.cz) www.i-asap.net